Facebook Twitter Gplus RSS
magnify
Home Genel Kanser Nasıl Yenilir ? B17 Vitamini
formats

Kanser Nasıl Yenilir ? B17 Vitamini

Tarih 14 Ekim 2012 yazar içinde Genel

 Kanserin en büyük ilacı B17 vitamini;

   Buğday çimi ve buğday şırasında bol miktarda bulunan B17 vitamini tam bir şifa kaynağı. Kanserin en büyük düşmanı Amerika da ve bir çok ülkede kanserle tedavide kullanılan B17 vitamini tam bir şifa kaynağıdır. Pakistanın hunkazut kentinde insanlar sıklıkla acı badem ve kayısı çekirdeği tükettikleri için neredeyse hiç kanserden ölen yok. Türkiyeye baktığımızda ise bu gıdaları tüketen şehirlerde  neredeyse hiç kanser vakası yok.

Çağımızın hastalığı kanser fakat kanserin tedavisi yok diye düşünmeyin İçinde B17 olan gıdaları tükettiğimizde bu hastalığa yakalanma riskimiz neredeyse hiç yok. Bağışıklığın güçlenmesine yardımcı olan içerisinde 100 ün üzerinde vitamin maddesi içeren buğday çimini de sık sık tüketmeliyiz. İçersinde bol miktarda sıvı oksijen bulunan ve laetril içeren buğday çimi tam bir şifa deposudur. Buğday çimini evde kendimizde üretebiliriz. Kısaca bahsetmek gerekirse acı badem, kayısı çekirdeği, buğday çimi, elma çekirdeği bibi gıdalarda bolca B17 vitamini bulunur. Kanser tüm vücudu ilgilendiren bir hastalıktır. Vücutta sürekli olarak bütün hücreler kanserli hücreye çevirilebilir. Fakat sağlıklı bir bağışıklık sistemi bu hücreleri düzeltebilir. Buradada bahsettiğim bu gıdalar devreye giriyor. Binlerce kanser hastalığına yakalanan insan bu bitkiler sayesinde kanseri yenmiştir. Kansere yakalanmadan önce mutlaka bu gıdaları tüketelim. Neden şimdiden başlamayalım. Buğday çimi yetiştirmek isterseniz http://www.guncelkutu.com/bugday-cimi-nasil-yetistirilir-bugday-cimi-faydalari/ linke tıklayın. Sizde kendi evinizde saglıklı bir şekilde buğday çimi yetiştirin. Kanser diye bir hastalık yoktur B17 vitamini eksikliği vardır.


 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>