Facebook Twitter Gplus RSS
magnify
Home Genel B17 Vitamini Nelerde Bulunur ? B17 Vitamininin Faydaları
formats

B17 Vitamini Nelerde Bulunur ? B17 Vitamininin Faydaları

Tarih 10 Ekim 2012 yazar içinde Genel

       B17 vitamini kanseri yenen büyük bir mucizedir. Özellikle buğday çimi ve buğday şırasında yüksek miktarda B17 vitamini bulunur. Pakistan da bulunan hunkuzat prensliğinde sıklıkla tüketilen  buğday çimi ve şırasında bulunan B17 vitamini sayesinden kanserden hiç ölen yok. Bunun dışında acı badem ve kaysı çekirdeğini de tüketen hunkuzatlılar kansere yakalanmıyorlar. Türkiye de kaysı çekirdeği ve acı badem tüketen bölgelerde kansere yakalanma oranı oldukça azdır. Kanseri yenen en büyük yiyeceklerden biride buğdaydır. Buğday bitkisel bir ilaç ve tedavi aracıdır. Buğday çimi taze olarak tüketildiğinde bir portakaldan 70 kat daha fazla c vitamini sağlar ve kandaki toksinleri nötralize eder. İçerisinde bulunan laetril ile kanseri önlemektedir. Kansere yakalanmamak için mutlaka elma çekirdeği de tüketmeniz gerekir.

       Dünyanın başına bela olan ve dünyada tedavisi çok zayıf bir hastalık olan kanserin artık tedavisi mümkün. İnsanların büyük bir kısmı kansere yenilmiş ve hayatını kaybetmiştir. Bir çok insanda bu hastalığın pencesin de erimektedir. Moral motivasyonun yüksek olması ve bazı yiyeceklerde bulunan B17 vitamini sayesinde bir çok kişi kanseri yenmiştir. En yüksek b17 vitamini acı kayısı ve çekirdeğindedir.  Avrupada kullanılan Amigdalin de B17 vitamini oldukça fazladır. Ülkemizde malatya bölgesinde bulunan kaysı üreticileri B17 vitamini sebebi ile üretimlerine hız vermiştir. Sağlık konusunda insanı oldukça diri tutan B17 vitamini mükemmel bir şifa kaynağıdır. Sizde B17 vitamini ile kanseri yenebilirsiniz. Kanser hastaları kesinlikle umutsuzluğa kapılmasın şifa bitkilerin içinde. Yeter ki siz B17 vitamini kullanın. Amigdalin B17 Amerika da kanser tedavisinde kullanılmaktadır. B17 vitamini ilk kez 1837 tarihinde keşfedilmiştir.

 

 

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>